به وبسایت پرتال جامع افق خوش آمدید

تبلیغات

مطالب این تارنما با استفاده از اسکریپت هوشمند خبرخوان افق گردآوری شده است . درصورت مشاهده محتوای نامربوط لینک مطلب را گزارش دهید .

تبلیغات


چوب حراج به مدرن‌ترین کارخانه خودروسازی ایران

بر اساس اعلام منابع آگاه سایپا کارخانه خود در کاشان که مدرن‌ترین و وسیع‌ترین کارخانه خودرو در ایران است را برای فروش به پژو فقط 300 میلیون دلار قیمت گذاشته است و پژو سیتروئن قرار است 50% از سهام این کارخانه را به  قیمت 150 میلیون دلار تصاحب کند.

 در خواب دستگاه‌های نظارتی، ایران به پژو غرامت می‌دهد!
بر اساس اعلام منابع آگاه سایپا کارخانه خود در کاشان که مدرن‌ترین و وسیع‌ترین کارخانه خودرو در ایران است را برای فروش به پژو فقط 300 میلیون دلار قیمت گذاشته است و پژو سیتروئن قرار است 50% از سهام این کارخانه را به قیمت 150 میلیون دلار تصاحب کند.

بر اساس اعلام منابع آگاه سایپا کارخانه خود در کاشان که مدرن‌ترین و وسیع‌ترین کارخانه خودرو در ایران است را برای فروش به پژو فقط 300 میلیون دلار قیمت گذاشته است و پژو سیتروئن قرار است 50% از سهام این کارخانه را به  قیمت 150 میلیون دلار تصاحب کند. این در حالی است که بنابر مستندات موجود در گزارش های هیئت مدیره از سال 86 تا 91، مبلغی بیش از 480 میلیون دلار در این کارخانه هزینه شده است.

 منبع این نوشته
اشتراک گذاری مطلب
تمامی حقوق این وب سایت برای گروه آواساز محفوظ است